מי אנחנו

חייב גנרטור

חברת "חייב גנרטור" הוקמה בשנת 2015, החברה מתמחה בהשכרת ותיקון גנרטורים ביחד עם מוצרי קמפינג לטיול המושלם.

תחום ההתמחות שלנו הוא בהשכרת גנרטורים למגוון שימושים ואספקת חשמל בתנאי חירום. בנוסף אנו פועלים בתחומים שונים כגון  אירועים, בנייה ושימושים מקצועיים. חייב גנרטור מציעים שירותים ברמה גבוהה ומתחרה באיכות ובמחיר עם חברות השכרת גנרטורים אחרות בשוק.

המטרה שלנו

חייב גנרטור מספקת שירותי השכרת גנרטורים ואספקת חשמל ללקוחות מתחומים שונים. בכדי להצליח בשוק, יש לייעד את השירותים והמוצרים לשוק היעד המתאים ביותר עבור כל לקוח. שוק יעד של חייב גנרטור מתמקד באספקת שירות יעיל ומקצועי עם תמיכה טכנית ומכירה מכונות וציוד איכותיים ומגוונים. 

השירותים שלנו כוללים השכרת גנרטורים וציוד נלווה, אספקת חשמל לתנאי חירום והתאמה לתיקון ציוד קיים בנוסף העסק מספק שירותי אחסנה ושינוע. 
העסק מתאים את המוצרים ושירותים שלו לצרכי הלקוח ומתמקד באיכות המוצרים ושירותים,האמינות והזמינות של גנרטורים וציוד באיכות החשמל שהוא מספק ללקוחות. כמו כן העסק מציע שירות טכני מקצועי וזמינות תמיכה ופתרון בעיות במהירות ובאמצעות מנהלי פרויקטים מנוסים ומקצועיים

למה לבחור בנו?

הייחודיות שלנו הינה היכולת לספק את המגוון הרחב ביותר של פתרונות חשמל, התקנות, יעוץ מקצועי, שרות ואחריות עד בית הלקוח למגזר הפרטי, העסקי ומוסדי עם מוצרים ממיטב היצרנים בעולם.

החזון שלנו ההוא להפוך את עולם הגנרטורים לעולם ירוק שקט ונוכל להשתמש במשאב החשמל בכל מקום בלי הפרעה לסביבה.

מי אנחנו - קמפינג